Microvezeldoek Waffle Dryer Mini grijs
Pluspunten
- Voorzien van wafelstructuur
- 100% pluisvrije microvezel
- Hoog absorptievermogen
- Neemt vet en vuil beter op
- Zorgt voor een diepe glans
- Slechts een slag vouwwerk
- Optimaal gebruik van ieder werkvlak.
De waffle dryer mini van 23,5 bij 35 cm met wafelstructuur is een handige microvezeldoek met een uitstekend reinigend- en absorberend vermogen waarmee je na slechts één slag vouwen direct kunt beginnen met schoonmaken of drogen en poleren van glanzende oppervlakken.
Bovendien is dit gewafeld (ook wel honingraatmotief genoemd) microvezeldoekje 100% pluisvrij en bijzonder soepel en daarmee ideaal voor het drogen en opwrijven van kleine glanzende oppervlakken zoals glas, kleine ramen, kranen, wasbakken, spiegels, rvs werkbladen etc.. en altijd met een streeploos eindresultaat!
Werkwijze van de Waffle dryer Mini
Microvezeldoek Waffle Dryer mini kun je klamvochtige of droog gebruiken en is tevens geschikt om in te zetten volgens de spray and wipe-methode. Tip, probeer deze doek eens uit op je gsm of touchscreen van je tablet en navigatiesysteem!
Wasvoorschriften
- Bij voorkeur apart in een wasnetje machinaal wassen
- Gebruik geen wasverzachter of 3-in-1 wasmiddel
- Aanbevolen wastemperatuur 30 tot 60°Celsius
- Bij machinaal drogen kiezen voor een programma met een lage temperatuur.
- Artikelnummer: RAM1035
- Artikel: Waffle Dryer Mini schoonmaak- en droogdoek
- Materiaal: Microvezel
- Samenstelling: 70% polyester - 30% polyamide
- Afmetingen: 23,5 x 35 cm
- Gewicht: 280 gram/m²
- Kleur: Cement grijs
- Merk: Neweco®
- Waslabel: Ja
- Inhoud: 1 stuk
- Verkoopprijs: Per stuk inclusief BTW